Alkışlarla Video İndir

Yeni projelerimden olan Alkışlarla Video İndir sitesi, sizlere popüler video izleme sitelerinden alkislarlayasiyorum.com'dan video indirebilmenizi sağlar. Kullanımı son derece kolaydır. Video indirmek için sadece sitedeki linki gerekli alana yapıştırmanız yeterli. Sonraki aşamalarda butonlar sizi yönlendirecektir.

Siteyi mobil cihazınızla bile çok kolay bir şekilde gezebilirsiniz. Ekran boyutlarına göre otomatik olarak en uygun görünümü size sağlayacaktır. Yani responsive bir tasarıma sahip.

Sitedeki tüm sayfalar henüz tamamlanmadı. İlk olarak bu sayfaları tamamlayıp, ekstra özellikler eklemeyi planlıyorum. Ücretsiz servisleri inceleyip videoyu ses dosyasına dönüştürme özelliği eklemeyi istediğim ilk önemli özellik.

alkislarlayasiyorum.com ilk hali


Video Nasıl İndirilir ?


Site açılış tarihi: 03.03.2016
Siteye buradan ulaşabilirsiniz : alkislarlavideoindir.com
+22

Yorumlar 2

 1. RufiqCavadov
  RufiqCavadov Tarih 14 Mart 2016 21:40
  Başarılar dilerim.
 2. Şerif
  Şerif Tarih 21 Şubat 2019 23:05
  merhabalar mehmet bey. bu siteyi samsungis vasıtası ile buldum ve düşündüm ki belki bana yardım edebilirsiniz
  ben bir türkçe öğretmeniyim. bilgisayar ile aram da fena sayılmaz. ben öğrencilerime daha faydalı olmak için sizden yardım istiyorum.
  amacım öğrencilerimin sınıftaki akıllı tahtada işaret koyabileceği çoktan seçmeli bir test oluşturmak. sanırım bunun için flash bilgisi gerekiyor.
  eğer konu ilginizi çekerse daha detaylı yazacağım ve yardım etmeyi düşünürseniz lütfen bana geri dönüş yapar mısınız? teşekkürler. (Şerif Meti: serifm1987@gmail.com)
Yorum ekle

Yorum ekle

  • winksmile
   laughing
   angry
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız